אנחנו מספקים שירותי אינסטלציה 24/7 גם בשבתות וחגים.

יש המון סיבות שמצריכות את שירות זה, אם נתקלת בבעיה בביוב או בהצפה חייגו אליינו פתיחת סתימות, איתור נזילות , תיקון פיצוץ בצנרת ועוד זו ההתמחות שלנו.  אם החלטתם שאתם צריכים את שירותו של אינסטלטור 24 שעות מהירות זמן ההגעה היא חלק בלתי נפרד משירות טוב, הלקוח בבעיות דחופות זקוק לטיפול מהירבבעיה. אנחנו מבינים זאת ומשתדלים לספק את השירות המהיר והיעיל ביותר עבורך.

הגעה מהירה ללקוח

אז אמרנו הגעה מהירה, אינסטלטור מיומן בתיקון כל סוגי בעיות האינסטלציה אבל דבר נוסף שחשוב זה אינסטלטור 24 שעות שיחזיק מלאי של כל החלקים שיאפשרו לו טיפול בכל בעיית אינסטלציה שבה הוא יתקל אצל הלקוחות שלו.

טיפים בנושאי אינסטלציה

– איך יודעים איזה אינסטלטור בעל תעודת מקצוע, פשוט אפשר לשאול בשיחת טלפון לפני ההזמנה אליכם הביתה את אותו אינסטלטור אם יש ברשותו תעודת מקצוע.

– תזכרו להימנע מהשלכת חומרים שיוצרים סתימות לצנרת הביוב, תזכרו להתקין מסנן בכיור מטבח שפסולת של ירקות ושאר דברים שיוצרים סתימות לא יסתמו לכם את מערכת הביוב במטבח שלכם.

– אם הופיעה כתם רטיבות בבית אל תזלזלו בבעיה, נסו להבין מה הסיבה להופעת הכתם וטטפלו בו בזמן.

אזורי שירות אינסטלטור 24 שעות בכל הארץ וגם : אינסטלטור בראשון לציון, אינסטלטור ברמת גן , אינסטלטור בגבעתיים, אינסטלטור ברעננה, אינסטלטור בחולון, אינסטלטור בראשון לציון, אינסטלטור בתל אביב, אינסטלטור בהרצליה ועוד.